Kellot
383923

BORDSPENDYL, Louis XIV-stil, 1900-talets mitt.

Fanerat med olika träslag. Intarsiadekor. Beslag av mässing. Pendel och nyckel finns. Höjd 58 cm. Längd 32 cm.

Ej funktionstestad. Obetydliga repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK