PARTI LEKSAKER, 3 st. Dinky Toys. 1960/70-tal.

Tankbil " A.E.C Fuel Tanker Esso" i originalkartong. Längd tot 31.
Rymdfarkost "Eagle Transporter, From Gerry Andersson's TV Series". i originalkartong. Längd tot 26.
Pansarvagn "155 mm. Mobile Gun 654" i originalkartong. Längd tot 20.

Ej genomgånget. Skador på kartongerna. Måtten anger inkl kartongen.

Lähtöhinta
2 000 SEK