BÖCKER: Svenska Slott och Herresäten, ny samling, Natur och Kultur 1934, 3 volymer.

Södermanland, Öland, Gästrikland, Värmland. Uppland. Östergötland, Skåne, Västmanland. Hfrb med guldtryck.

Slitage. Några smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK