Gustavsberg

(Ruotsi, 1825-)
Gustavsberg
(Ruotsi, 1825-)

SKULPTUR MED SOCKEL, parian, Gustafsberg 1920.

"Ariadne" efter J H Danecker. Total höjd 43. Bredd 35 cm.

Lagningar. Nagg. Sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK