Giambologna

(Italia, 1529-1608)
Giambologna
(Italia, 1529-1608)

GIAMBOLOGNA, efter, skulptur, brons, 1900-/2000-tal.

Merkurius. På rund marmorsockel. Total höjd 70 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK