Muut
562299

SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, grön onyx och brons, 1900-talets första hälft.

Skrivställ samt askkopp med dekor av småfåglar i brons. Brevpress, brevöppnare samt sigill. Skrivställets längd 35 cm.

Brevöppnare lagad. Några nagg och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK