Korut
591508

BROSCH OCH ÖRHÄNGEN, 18 K guld, svenska stämplar, 1953 och 1956. Total vikt ca 7 g.

Brosch med genombruten dekor av blad samt hängande kläpp. Längd ca 5 cm. Örhängen med genombruten dekor samt hängande kula. Längd 23 mm.

Mindre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK