Kellot
599469

ARMBANDSUR, Certina Chronolympic Automatic, stål, 1960-/70-tal.

Stål. Ljus urtavla. Dag- och datumvisning. Diameter ca 43 mm.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK