KANDELABRAR, 1 par, mässing, Metallslöjden Gusum, 1990.

No 218 och 199. För nio ljus vardera. Höjd 33 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Fot med inskription.

Lähtöhinta
2 000 SEK