BYRÅ och SPEGEL

Gustaviansk stil.

Spegeln förgylld och bronserad. Rak form, rosettkrön. H 137. Byrån mahognyfanerad med intarsiadekor, skiva av belgisk marmor. Två lådor, metallbeslag. L 93, b 43, h 74.

Esineen kunto

Spegeln med obet slitage. Byrån med slitage, skadat lås, smärre fanérskador. Avaimet puuttuvat.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä