Jugend

(1890-1920)
Jugend
(1890-1920)

SKÅP, Jugend, 1900-talets början.

Bemålat trä. Dörr med bakomliggande hyllinredning, två lådor nedtill. Bredd 67 cm, djup 43 cm, höjd 187 cm. Nyckel finns.

Senare bemålning, visst slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK