734988

FISKERULLAR 2 st, ABU Garcia, Ambassadeur, 1900-talets andra hälft.

AB Urfabriken Svängsta modell 5000 och Abu Garcia Ambassadeur 6500 C3. I kartong. Längd ca 11-12 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK