Ekaterina Nikolaevna Katshura-Falileeva

(Venäjän federaatio, 1886-1948)

EKATERINA NIKOLAEVNA KATSHURA-FALILEEVA, KANSALLISPUKUINEN TYTTÖ JA KUKKIVAT OMENAPUUT.

Sign. Olja på duk 90x70 cm.

Vähäistä kulumaa.

Muut tiedot

Е.Н.Качура-Фалилеева. Русская красавица. Холст, масло 90х70 см. Подпись.

Lähtöhinta
7 000 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS