EKATERINA NIKOLAEVNA KATSHURA-FALILEEVA, KANSALLISPUKUINEN TYTTÖ JA KUKKIVAT OMENAPUUT.
Sign. Olja på duk 90x70 cm.
Vähäistä kulumaa.
Muut tiedot
Е.Н.Качура-Фалилеева. Русская красавица. Холст, масло 90х70 см. Подпись.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
7 000 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin