TALLRIKAR, 14 st, "Pyro Brun", Wilhelm Kåge, Gustavsberg. Modell nr 153.

Flata tallrikar modell nr 153. Diam 23.

Slitage. Smärre repor. 1 med lagning. 2 med kantnagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK