Kellot
97421

VÄGGUR, Stockholm 1800-talets andra hälft.

Sk Lejaur. Konturerad glasad dörr, urtavla med emaljinlagda siffror. H 60. Pendel och nyckel medföljer.

Slitage, sprickor.

Lähtöhinta
800 SEK