SLAGBORD

Valnöt. 1960-tal.

Rektangulär form, med bred mittfot. Skivor med ljusare kantbård. Höjd 72, bredd ca 100 cm, längd outfällt 21 cm. 2 utfällbara skivor á 62 cm och 2 dito á 67 cm, total längd utfällt ca 279 cm.

Esineen kunto

Smärre bruksslitage. Mindre märken, repor och hack, varav ett synligt på mitten.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Thérèse von Rosen

Thérèse von Rosen
Edustajat

therese.vonrosen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä