SLAGBORD

Valnöt. 1960-tal.

Rektangulär form, med bred mittfot. Skivor med ljusare kantbård. Höjd 72, bredd ca 100 cm, längd outfällt 21 cm. 2 utfällbara skivor á 62 cm och 2 dito á 67 cm, total längd utfällt ca 279 cm.

Esineen kunto

Smärre bruksslitage. Mindre märken, repor och hack, varav ett synligt på mitten.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Thérèse von Rosen

Thérèse von Rosen
Edustajat

+46-708-353872
therese.vonrosen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä