Skedar, 7 st, silver, J Nordgren, Jönköping 1812, AF Duckwitz, Mariestad 1798 0 1806, A Nymansson, Mariestad 1811,

Q Falkengren, Visby (1760-82(-84)), en med otydliga stämplar 1811, Släta med spetsig udd, frånsidan med initialer. Längd c:a 21 cm, total vikt 320 gram.

Esineen kunto

Slitage, en sked med liten lagning på skaftet.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wehtje

Tukholma

Anna Wehtje
Asiantuntija – hopea ja arvokkaat pikkuesineet

anna.wehtje@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä