Ei yhteyttä palvelimeen

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
11 Esinettä
Yrjö Edelmann, Untitled.
4p 20 h
Yrjö Edelmann, Untitled.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
3p 19 h
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
5p 17 h
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
James Coignard, Untitled.
4p 21 h
James Coignard, Untitled.
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
4p 19 h
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
6p 18 h
AKAY, Reason for Living.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
5p 18 h
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.