1715 Esinettä
FÅTÖLJER ett par 1950-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BÄNK gustaviansk stil 1900-talets slut.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1940s sideboard.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 18/19th century cabinet.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
TUOLIPARI, barokkityylinen.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
400 EUR
GOLVAMPA 1960/70-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A CARPET, Azerbajdzjan, ca 163 x 102 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A leather sofa by OPE.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
TIAS ECKHOFF,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A rug, Kelim, ca 235 x 168 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A carpet, Kilim, ca 203 x 149 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A CARPET, Kelim, ca 201 x 159 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A RUG, Kilim, ca 242 x 160 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1930-40s coffee table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK