1795 Esinettä
A 1960's teak lounge table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
An Italian 1960's recliner.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Matto, Kashgai, ca 323 x 220 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
Henry d'Anty, oil on canvas, signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Matto, Nain, ca 255 x 153 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A runner, kilim, ca 249 x 67 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
MANI, coat, italian size 40.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Byrå, sent 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A pair of 1980's bar stools.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A pair of 20th century bedside tables.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Lasipöytiä, 3 kpl, 2000-luku.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
300 EUR
Kattovalaisin, 1900-luku.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Spegel, art deco, 1930-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 1950s Tingström, Sweden, coffee table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Stool, metal, 1950s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late Gustavian armchair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A pair of 1960's easy chairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Matto, oriental, ca 200 x 153 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A leather armchair, 1980's/90's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1930-40's art déco ceiling lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Jonas Lindvall, two "W124" pendant lamps.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A set of three easy chairs mid 1900s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A mid 1900s ceiling lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mid 1900s Bergbom floor lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A set of four stools 1980/90's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Okänd konstnär 1900-tal ,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Manuel Viola, a signed oil on board.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
Blåsbälg, 1700/1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A brass stove boarder around 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Sidobord/sängbord ett par 1970-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Axel Einar Hjorth,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
Ryijy, vuosisadan vaihde 1800/1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
300 EUR
A pair of easy chairs, 1930s/1940s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late 20th century sofa table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK