2020 Esinettä
Efva Attling,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
SOFFBORD 1980-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
ASK MED LOCK sent 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Carl Fagerlund,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
ARKVISKÅP, ek, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Brita af Klercker, oil on canvas signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Arne Norell,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Three stools, mid 20th Century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A runner, flat weave, ca 393 x 83 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A pair of 1960:s easy chairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Unknown artis, oil on canvas, 18th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1930's chest of drawers.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Matto, oriental, 381 x 288 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
15 000 SEK
A brass and glass chandelier.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 20th Century mirror.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
SVEPASK daterad 1865.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A tilt top table, 19th Century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Stolar 6 st omkring 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Matto, Baktiari, 313 x 211 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
Matto, Kashmar, ca 314 x 250 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
12 000 SEK
A 1940's book shelf.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Tissot, wristwatch, 17 mm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
Certina, wristwatch, 19 mm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
Matto, Kilim, ca 295 x 200 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A carpet, Kashan, ca 366 x 252 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
15 000 SEK
Matto, Ziegler design, ca 390 x 293 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
30 000 SEK
A rug, Kilim, ca 289 x 199 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
Matto, Nain part silk, ca 290 x 196 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
14 000 SEK
Sixten Lundbohm, watercolour, signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of ca 1900 armchairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1940's book shelf.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK