1456 Esinettä
SKRIVBORD, jugend.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
SATSBORD Danmark 1960-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets början.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
A 1930's Swedish cabinet.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
A RUG, Kurdistan, ca 190 x 100 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
A RUNNER, Kilim, ca 395 x 83 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
A 1960/70's book shelf.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
IRIS, rannekello, 10 X 23 mm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
700 EUR
MATTA, rölakan 1950-tal, 240x200 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
A RUNNER, Kelim, ca 397 x 84 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
A table from the 1800's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
5 000 SEK
A carpet kilim, 200 x 110 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
A wall-cabinet from around 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
HANS BERGSTRÖM,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
VÄGGPENDYL nyrokoko sent 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
BORDSLAMPA Italien 1960-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
SÄNGBORD 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
A 1970'S WALL MIRROR.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL ,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
5 000 SEK
A pair of 18th century chairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
An early 20th century armchair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
3 000 SEK
WILHELM KÅGE, two nude studies, ink.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
KARMSTOL barockstil 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
A SET OF SIX BENTWOOD CHAIRS.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
BOCKBORD, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
A persian ceramic tile, 20th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
GUNGSTOL 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
Bröderna Andersson,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
MATTO, Tabriz, ca 338 x 253 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
10 000 SEK
A carpet, Kashan 408 x 298 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
9 000 SEK
MATTO, Morocco, ca 292 x 193 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
10 000 SEK
MATTO, Morocco, ca 250 x 160 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
8 000 SEK
A 20th century mirror from India.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
SÄNGBORD ett par 1960-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
JOHN RUSSELL, OKÄND after pastel.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
4 000 SEK
SPEGEL senempire 1840/50-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
5 000 SEK
A late 19th century copper barrel.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK
CARL MALMSTEN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta 
2 500 SEK