1273 föremål
Gungstol 1970-tal.
2 tim 37m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
KG Nilson, litografier, 2 st.
1d
KG Nilson, litografier, 2 st.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Curt Asker, Utan titel.
2d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d
Arne Jones, Skiss.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Modellstudie.
3d
Arne Jones, Modellstudie.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Utan titel.
3d
Arne Jones, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
1 800 SEK
"Geographisk Delineation".
4d 21 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
4d 20 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK