Kan inte nå servern
 
1147 föremål
Gungstol 1970-tal.
9 tim 7m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
5d 3 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.