Kan inte nå servern
 
1273 föremål
Mässingsgryta.
2d 16 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsporträtt.
19 tim 33m
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
19 tim 59m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.