Kan inte nå servern
 
1161 föremål
Gungstol 1970-tal.
3d 3 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-tal.
3d
Matbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, 299 x 207 cm.
5d
Matta, Kelim, 299 x 207 cm.
Inga bud
Utropspris
9 000 SEK
Eva Lange, "Valmo".
5d 1 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.