Kan inte nå servern
 
1223 föremål
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsporträtt.
2d
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 1 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 1 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mässingsgryta.
3d 21 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.