Kan inte nå servern
 
1111 föremål
Gungstol 1970-tal.
2d 16 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Lange, "Valmo".
4d 13 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Porträttbyst.
4d 15 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.