Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

225 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
14 tim 12m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
14 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
14 tim 44m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
15 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
15 tim 24m
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
18 tim 16m
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
1d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 18 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 13 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 14 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 15 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK