Important Spring Sale 625

111 föremål
101. Presenterfat, försilvrad mässing. Stämplat AD. Barock.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
102. Presenterfat, försilvrad mässing. Barock.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
105. PLÅTMYNT, 8 daler SM 1659 (Karl X Gustav), Avesta.
Klubbat pris
2 000 000 SEK
Utropspris
2 000 000 - 2 200 000 SEK
108. Kungliga bokband, 50 volymer, drottning Hedvig Elisabet Charlotta (1759-1818).
Klubbat pris
150 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
111. TRÄDGÅRDSURNA, tillskriven Ferdinand Ring, Höganäs, 1860-tal.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK