Important Spring Sale 625

983 föremål
79. LYKTA, för ett ljus, 1800-tal.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
90. BREVPRESS, porfyr. Älvdalen, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
92. TAZZA, 1800-talets början.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
93. TAZZA, Italien 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
95. BORDSLAMPA, Frankrike 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK