Madeleine Pyk – en samling F769

Important Spring Sale 665

Utlämning efter auktionen

11 föremål
191. Spolhållare, Sverige, Allmoge, omkring år 1800.
Klubbat pris
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
178. Ljusstake, Ryssland, sent 1800-tal, Nikolaj II.
Klubbat pris
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
78. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets senare del, Rokoko.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK