Arne Jones E1299

Conrad Heitmüller, bägare, silver, Nyköping, 1741.

Stämplad lambrekäng samt vågbandsbårder, på räfflad fot. Höjd 8,5 cm. Vikt 50 gram.

Smärre slitage.

1 800
171
195
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
2 jan 17:21
1 800 SEK
31 dec 2025 16:44
1 700 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02