Skål, 800/1000 silver, Vercelli, Italien, 1900-talets mitt.

Stämpel 3VC. Gravyr Christoph 5 August 1978. 28 x 16 cm. Vikt 380 gram.

Smärre slitage. Smärre bucklor.

3 500
332
380
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
5 jan 11:48
3 500 SEK
5 jan 11:47
3 000 SEK
5 jan 11:41
2 800 SEK
4 jan 17:47
2 402 SEK
4 jan 15:19
2 001 SEK
3 jan 20:26
1 300 SEK
2 jan 18:30
1 200 SEK
29 dec 2025 19:03
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14