Hans Vikstens värld

24 föremål
HANS VIKSTEN, Färglitografier, 3 st, signerade.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VIKSTEN, Gouache, signerad och daterad 1986.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS VIKSTEN, Olja på duk, signerad och daterad -71.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS VIKSTEN, Pastell, signerad och daterad -53.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN, Olja på papp-pannå, signerad och daterad -85.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN, Tuschteckning, signerad och daterad -85.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VIKSTEN, Olja på pannå, signerad och daterad -71.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS VIKSTEN, Olja på duk, signerad och daterad -65.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS VIKSTEN, Akvarell, signerad och daterad -76.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN,  olja på duk, signerad.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS VIKSTEN, olja på pannå, signerad och daterad -72.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN, akvarell, signerad och daterad -84.
Klubbat pris
701 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN, pastell, signerad och daterad -55.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VIKSTEN, Pastell, signerad.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN, Olja på duk/pannå, signerad och daterad 72.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN, Tuschteckning, signerad och daterad -77.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VIKSTEN, Tuschteckning, signerad och daterad -70.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK