Erland Cullberg

6 föremål
ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klubbat pris
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad E. Cullberg.
Klubbat pris
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 645

952. Rullmålning, tusch och färg på siden lagt på papper, signerad Wang Chengxun 王承勲, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK