Bertram Schmiterlöw – kolorist mellan ljus och skugga

16 föremål
BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk signerad.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
6 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW, olja duk, signerad.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell, signerad Jujuy. (Argentina).
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell och gouache, signerad.
Klubbat pris
3 509 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
27 050 SEK
Utropspris
12 000 SEK