Kalle Berggren – Stadsskildraren

14 föremål
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 1994-96  a tergo.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011-12 a tergo.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2010 a tergo.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2013 a tergo.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011 a tergo.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2001 a tergo.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad -09 a tergo.
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2012-13 a tergo.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK