Swedish Photographers

13 föremål
FELIX ODELL, fotografi, C-print, signerad numrerad 1/7.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS GEDDA, fotografi, gelatinsilverfotografi, upplaga 4/5.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HANS GEDDA, fotografi,   Signerad och daterad 2000.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

220. Jerry N. Uelsmann, "Philosopher's Desk", 1976.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK