Klassiska F171

114 föremål
320. RYSK BÄGARE PÅ FOT.
320. RYSK BÄGARE PÅ FOT.
Klubbat pris
750 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR
321. RYSKT MÖBLEMANG, 4 DELAR.
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
322. BORD, empirestil, Ryssland.
Klubbat pris
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
323. BORD, biedermeier, Ryssland 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
Utropspris
500 - 700 EUR
324. RYSK CHIFFONJÉ.
324. RYSK CHIFFONJÉ.
Klubbat pris
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
325. BORD, Ryssland, Jacob-stil, 1800-talets slut.
Klubbat pris
Utropspris
500 - 700 EUR
326. KANDELABRAR, ETT PAR.
326. KANDELABRAR, ETT PAR.
Klubbat pris
8 000 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
327. RYSKA TAZZOR, ETT PAR.
327. RYSKA TAZZOR, ETT PAR.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
328. RYSKA FÖRSILVRADE LJUSSTAKAR, ETT PAR.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
329. MIKROMOSAIK.
329. MIKROMOSAIK.
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
330. RYSK MENY.
330. RYSK MENY.
Klubbat pris
850 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
331. RYSKA LITOGRAFIER, 4 ST.
331. RYSKA LITOGRAFIER, 4 ST.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
333. KOPPARSTICK.
333. KOPPARSTICK.
Klubbat pris
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR