Helsinki Winter Sale F263

12 föremål
Stolar, 6 st, södra Jylland, Danmark, omkring 1800.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Konsolbord, sengustavianskt, omkring 1800.
Klubbat pris
4 750 EUR
Utropspris
1 300 - 1 700 EUR
Stolar, 5 st, Louis XVI, Danmark, ca 1800.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Soffa, Louis XVI, trol. Danmark, omkring 1800.
Klubbat pris
520 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
Spegel, rokoko, Sverige 1700-talets senare hälft.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Skrivbord, masurbjörkfanerat, 1800-talets slut.
Klubbat pris
630 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR