Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Appliquer, för fem ljus. Frankrike, 1800-tal. Senempire.

Förgylld brons. Dekor av blommor och blad, väggplattan formad som lyra. Höjd 38 cm.

Slitage. Helhetsintrycket är gott.

Auktionen avslutas
8 dagar 17 timmar
6 500
634
736
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
30 jan 20:47
6 500 SEK
30 jan 17:48
4 000 SEK
30 jan 17:32
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V15