527
227071

Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

OTTO LUDVIG RICHARDE, olja på duk, sign och dat -89.

Svenskt skepp på öppet hav. 42 x 54,5.

Krackelyr