SKRIVBORD och STOL, England, 1900-talets andra hälft
Fanerat med idegran. Skinnklädd skiva. Tre lådor i sargen. två lådhurtsar. Skinnklädd stol med snurrfunktion. Längd 153, bredd 92, höjd 78 cm Nyckel finns.
Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.