Madeleine Pyk – en samling F769

MATBORD, Natuzzi, Italien, omkring 2000.

Skiva av ekfanér. Underrede fanerat med ek och med dekor av svart plast. Längd 180. Bredd 125. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 400
228
262
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jun 2018 16:15
2 400 SEK
11 jun 2018 16:15
2 200 SEK
11 jun 2018 16:15
2 000 SEK
11 jun 2018 16:15
1 900 SEK
11 jun 2018 16:14
1 900 SEK
11 jun 2018 16:14
1 800 SEK
11 jun 2018 16:14
1 700 SEK
11 jun 2018 16:13
1 600 SEK
6 jun 2018 22:13
1 500 SEK