1054111

TORD BJÖRKLUND, fåtöljer, ett par, "Klinte", IKEA.

Stomme av förkromat stålrör. Sits, rygg, och armlän av svart skinn. Sitthöjd 38 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Skador på stickningar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    350 EUR
    397 USD

    Budhistorik (20 bud)
    119 maj 10:243600SEK
    4A19 maj 10:243500SEK
    419 maj 08:303400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes