1054111

TORD BJÖRKLUND

Fåtöljer, ett par, "Klinte", IKEA.

Stomme av förkromat stålrör. Sits, rygg, och armlän av svart skinn. Sitthöjd 38 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Skador på stickningar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    345 EUR
    402 USD

    Budhistorik (20 bud)
    119 maj 10:243600SEK
    4A19 maj 10:243500SEK
    419 maj 08:303400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes