1054111

TORD BJÖRKLUND, fåtöljer, ett par, "Klinte", IKEA.

Stomme av förkromat stålrör. Sits, rygg, och armlän av svart skinn. Sitthöjd 38 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Skador på stickningar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    342 EUR
    386 USD

    Budhistorik (20 bud)
    119 maj 2018 10:243600SEK
    4A19 maj 2018 10:243500SEK
    419 maj 2018 8:303400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes