SEKRETÄR, Karl Johan/Karl Johanstil. 1800- och 1900-tal.

Björk. Rak form, i fronten låda samt klaff med bakomliggande skrivinredning. Höga raka ben. Intarsiadekor. L 104, b 44, h 130.

Konditionsrapport

Kompletterade ben, fanér med slitage, slagen låda och lucka. Skador. Nycklar saknas.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss