LUC SIMON, litografier 2 st, signerade i trycket mai 1968 + en, okänd konstnär.
Arthur Rimbaud, politiska slagord. Ca 42 x 57 - 67 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK