Hans Bellmer

(Frankrike, 1902-1975)
Hans Bellmer
(Frankrike, 1902-1975)

HANS BELLMER, 10 etsningar i två färger, 1966-68, signerade med blyerts.

"Petit traité de morale". Plåtstorlek 25,5 x 21 cm.

Ej examinerade ur ram.

Klubbat pris
14 000
1 242
1 296
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 sep 2019 14:26
14 000 SEK
21 sep 2019 11:16
7 000 SEK
18 sep 2019 16:00
4 500 SEK
14 sep 2019 13:58
4 000 SEK
14 sep 2019 8:07
300 SEK