ALMIR DA SILVA MAVIGNIER, färgserigrafi, signerad Mavignier, numrerad VIII/X och daterad 73 med blyerts.
Komposition mot svart botten. Bladmått 89 x 89 cm. Oramad.
Hanteringsveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK