Konst Grafik
1170123
Howard Hodgkin
(Född 1932)
100. daterad  86
100. daterad  86
100. daterad  86

HOWARD HODGKIN, etsning med akvatint och karborundum, signerad och numrerad 67/100. Daterad -86.

"Blue Listening Ear". Bladstorlek 47 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T220
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
17 505
1 637
1 810
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
9
17 sep 18:42
17 505 SEK
8
17 sep 18:42
17 109 SEK
8
17 sep 18:41
17 005 SEK
9
17 sep 18:39
16 505 SEK
8
17 sep 18:39
16 005 SEK