Konst Grafik
1170124
Howard Hodgkin
(Född 1932)
100. daterad  86
100. daterad  86
100. daterad  86

HOWARD HODGKIN, etsning med akvatint och karborundum, signerad och numrerad 67/100. daterad -86.

"Red Listening Ear". Bladstorlek 48 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T220
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 501
1 169
1 292
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
17 sep 18:43
12 501 SEK
17 sep 18:32
12 001 SEK
17 sep 18:32
12 000 SEK
17 sep 11:37
11 500 SEK
17 sep 11:37
11 000 SEK