Konst Grafik
1170693
PG Thelander
(Sverige, Född 1936)
Pg thelander, färgetsning, signerad ocn numrerad 26/30.

PG THELANDER, färgetsning, signerad ocn numrerad 26/30.

49 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK