117961
LJUSSTKAR, 2 par, mässing, bl a Skultuna Bruk.

Ljusstakar från Skultuna bruk. Nr 18. Svarvat ben på rund fot. H 20. Kolonnljusstakar från Carl Keijser & Co, Vesterås. 72 C. H 18.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK