Muut Messinki, Kupari & Tina
117961
LJUSSTKAR, 2 par, mässing, bl a Skultuna Bruk.

Ljusstakar från Skultuna bruk. Nr 18. Svarvat ben på rund fot. H 20. Kolonnljusstakar från Carl Keijser & Co, Vesterås. 72 C. H 18.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK