Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1197938
Salvador Dalí
(1904-1989)
Salvador dali, etsning, ur "faust", signerad och numrerad 53/95.

SALVADOR DALI, etsning, ur "Faust", signerad och numrerad 53/95.

Bildmått ca 35,5 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
10 000
948
1 053
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
9 jan 17:54
10 000 SEK
9 jan 17:54
10 000 SEK
9 jan 17:53
9 800 SEK
9 jan 17:53
9 600 SEK
9 jan 17:52
9 400 SEK