Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1201065
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Två glasade hyllplan. Övre hyllplan löstagbart med handtag. Nedre hyllplan med flaskställ. Höjd 61 cm. Längd 62 cm. Bredd 39 cm.

Bruksslitage. Nagg. Smärre repor och fläckar.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
2 500 SEK